Reprezentanti

CONSILIUL DIRECTOR RATCA

1. Preşedinte RATCA Adrian MARES adrian.mares@ratca.ro
2. Vicepreşedinte RATCA Sorin GHEORGHE sorin.gheorghe@ratca.ro
3. Preşedinte Comisia Profesională Eduard PAYER eduard.payer@ratca.ro
4. Preşedinte Comisia Legislativă Lăcrămioara POPESCU lacramioara.popescu@ratca.ro
5. Ofiţer de legătură cu IFATCA Cristian Mihnea RADU cristian.radu@ratca.ro
6. Preşedinte Comitet Regional Bucureşti Virgil DINU virgil.dinu@ratca.ro
7. Vicepreşedinte APP/TWR/Info/Sol Bucureşti Dan MOISOIU dan.moisoiu@ratca.ro
8. Vicepreşedinte TWR OP/BS/Craiova Dan MIHAESCU dan.mihaescu@ratca.ro
9. Preşedinte Comitet Regional Arad Marius CONTRAS marius.contras@ratca.ro
10. Vicepreşedinte TWR Timişoara Ionut ENE ionut.ene@ratca.ro
11. Vicepreşedinte TWR Oradea Marian FILIP marian.filip@ratca.ro
12. Vicepreşedinte APP Constanţa Anca FILIP anca.filip@ratca.ro
13. Vicepresedinte TWR Iasi Raluca POP raluca.pop@ratca.ro

RATCA OFFICE

1 Office manager RATCA Vivi VLAD office@ratca.ro

 COMITET REGIONAL BUCURESTI

1. Preşedinte Comitet Regional Bucureşti (CD) Virgil DINU
2. Secretar Comitet Regional Bucureşti Cristina LUPES
3. Vicepreşedinte APP/TWR/Info/Sol (CD) Dan MOISOIU
4. Vicepreşedinte ACC Bucureşti Virgil DINU
5. Vicepreşedinte TWR OP/BS/Craiova (CD) Dan MIHAESCU
6. Vicepreşedinte APP Bucureşti Dan MOISOIU
7. Vicepreşedinte ARO Bucureşti Cristina LUPES
8. Vicepreşedinte Info Rută Nicoleta DUMITRESCU
9. Membru TWR BS Irinel SEREDIUC
10. Membru TWR Craiova Marius ION
11. Membru Sol AIBO Octavian BERLEANU
12. Membru Aeroclubul României Rodica CORNEANU
13. Membru Biroul NOTAM Codruţ CALIMAN
14. Vicepreşedinte APP Constanţa (CD) Anca FILIP
15. Membru TWR Constanţa Ionut Ovidiu ELISEI
16. Membru TWR Bacău Ion Eugen TILICI
17. Vicepresedinte TWR Iaşi (CD) Raluca POP
18. Membru TWR Tulcea Dorin Alexandru Covrig
19. Membru TWR Suceava Florin Chiuariu

COMITET REGIONAL ARAD

1. Preşedinte Comitet Regional Arad (CD) Marius Contras
2. Vicepreşedinte TWR Timişoara (CD) Ionut ENE
3. Vicepreşedinte TWR Oradea Marian Filip
4. Vicepreşedinte TWR Sibiu Iulian Pampu
5. Vicepreşedinte TWR Târgu-Mureş Petru Moreşteanu
6. Vicepreşedinte TWR Cluj Lorand BUTKA
7. Vicepreşedinte TWR Satu Mare Adrian BIG
8. Vicepreşedinte TWR Baia Mare Elena MIHOREANU
9. Vicepreşedinte TWR Arad Stefan SABAU